Το καλάθι μου

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι αγορών σας.
Κωδικός: {{ item.code }}
{{key}}: {{value}}
{{item.total_discounted_price}} {{item.total_price}}
ΣΥΝΟΛΟ: {{order.final_cost}}
Τηλεφωνικές παραγγελίες 2109620416
Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 80€
Ασφαλείς Συναλλαγές
CENTRAL
ΟΠΤΙΚΟ PATCH CORD LCPC LCPC “DUPLEX” ΠΟΛΥΤΡΟΠΟ (ΜΜ) 62,5/125ΜM OM1 3m
Κωδικός: 703366103C1
13,77€
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας από 2-5 ημέρες

Πληροφορίες προϊόντος

•Τα F.O. Patch Cords κατασκευάζονται σύμφωνα με τις διεθνείς προδιαγραφές και τα διεθνή πρότυπα μετρήσεων ΒELLCORE-TELCORDIA GR-326-CORE, EN 186000-1 4.4.7, EN 186000-1 4.4.12, IEC 61300-3-4, EC 61300-3-34 • ISO 9001 • ISO14001
•Κατασκευάζονται κατόπιν παραγγελίας σε διάφορα μήκη και σε καλώδια διατομής 2mm.
•Τα F.O. patch cords στην βασική τους έκδοση είναι κατασκευασμένα με καλώδιο διατομής 3 mm , “Duplex” για MM ή SM
και με εξωτερικό μανδύα LSZH (βραδύκαυστα)

Σχετικά προϊόντα